Burmai4 003

590.00 ден

Olaian Water Tee Anti-UV by Decathlon

*UPF 50+ ткаенина

*Блокира најмалку 95% од УВ зраците, дури и кога е влажно.

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,