Попуст!
 

Burmai3 004

890.00 ден 710.00 ден

Iroman Postural Top

Trail.Bike.Run

*ергономско вклопување

*уникатен дизајн на џеб со лесен пристап одлична

*термичка регулација
*висококвалитетна градба
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,