Попуст!
 

Burmai01

790.00 ден 630.00 ден

Compressport Training Limited Edition Tee

-80грам маица , најдобрата маица во running/trail категорија

Исчисти
 

Опис

-Бидејќи маицата е направена од специјални хидрофобни влакна, потта и влагата не се задржуваат;
бактериите и лошите мириси се држат настрана.
-Само со 80 грама, не ја чувствувате маицата кога ја носите.
-Монтирана без шевови, вашата Compressport маица за тренинг не предизвикува иритации на кожата.

Дополнителни информации

Големина

, ,