Burhel 3 fpl

890.00 ден

Исчисти
 

Опис

3/4 Хеланки

*Го одржува телото топло и суво за време на повисоки нивоа на активност *Совршена регулација на влага и температура благодарение на двослојната структура
* Комбинација на висококвалитетни материјали за затоплување 3/4 панталони со блиска форма на телото *Совршено вклопување и максимална слобода на движење благодарение на флекс зоните нанесени на коленото

Дополнителни информации

Големина

You may also like…