Burhel 2 fc

890.00 ден

Женски хеланки 890 ден.
Достапен број S

Заштита при благи до ладни надворешни температури
Го одржува телото топло и суво за време на повисоки нивоа на активност
Совршена регулација на влага и температура благодарение на двослојната структура
Комбинација на висококвалитетни материјали за затоплување
Совршено вклопување и максимална слобода на движење благодарение на флекс зоните нанесени на коленото

Големина

Вие исто така би сакале…