Burhel 2 cep

890.00 ден

CEP Ski Touring 3/4 Base Tight, затоа што на секоја душа на отворено и треба топол чувар во студените зимски денови.

Овој пар хe ланки обезбедуваат неспоредлива удобност благодарение на лесниот, анатомски, беспрекорен дизајн и употребата на висококвалитетни материјали како што се волна, лиоцел и кашмир.

Воздушните канали што дишат и материјалите што брзо се сушат го прават ова совршено за скијање, зимски прошетки или скијање на одморалишта.

Должината е совршена за да се совпадне со скијачки чорапи. Овој прв слој облека е задолжителен за вашите зимски активности, за да останете здрави и здрави.

Големина

Вие исто така би сакале…