Burblu4

690.00 ден

Olaian by Decathlon Long Sleeve Tee

*UPF 50+ ткаенина  со долги ракави.

*Блокира најмалку 95% од УВ зраците, дури и кога е влажно.

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

,