Burblu Baselayer Pro W03

690.00 ден

Pro Woman Baselayers

Наменети за сите спортски активности
* Безшевната конструкција за максимална удобност и минимално триење
* не ја задржува потта и ве одржува суви за време на физичката активност.
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,