Burblu 1 cep

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Исклучително лесната и високо-технолошка ткаенина што дише гарантира безгрижно трчање.

Премиум материјалите и беспрекорниот дизајн ја максимизираат удобноста при носењето.

Интегрираните рефлектирачки елементи ја зголемуваат вашата видливост во темница.

Материјал  90% полиестер 10% спандекс

Дополнителни информации

Големина

,

You may also like…