Burblu 01 cp

790.00 ден

 

Исклучително лесната и високо-технолошка ткаенина што дише гарантира безгрижно трчање

Премиум материјалите и беспрекорниот дизајн ја максимизираат удобноста при носењето.

Материјал 90% полиестер 10% спандекс

Големина

, , ,

Вие исто така би сакале…