Band

200.00 ден

CompresSport Трака

**Unisex Трака за на глава(Band)

Исчисти
 

Опис

-МАКСИМАЛНА ТЕРМОРЕГУЛАЦИЈА
Благодарение на перфорираните микрофибер, кои брзо ја отстрануваат потта и влагата, така што вашата глава останува сува и ладна
-ЕРГОНОМИЧНA
Се вклопуваат благодарение на ултра растегливите, меки влакна кои совршено се вклопуваат во секоја форма на глава
-ЛЕСНA
Микрофибер ткаенина која едвај ќе почувствувате дека ја носите

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,