97101 W002

690.00 ден

Женска фунционална маица од Tommylife

Модел : 97101

*Деталите за логото на Tommylife даваат уникатен допир на маица. Моделот ве прави да се чувствувате пријатно во сите околности со својата микро врвна ткаенина.

*Состав : 95%полиестер,5%еластан

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,