Kempa Core Mai

590.00 ден

Kempa Core 2.0 Tee

*Kempa машка маица

*Маичката  е идеална за тренинг

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , , , , , , , , Tags: ,
 

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,