Шорц criso 1 sar

390.00 ден

Исчисти
 

Опис


Вграден џеб со патент во појас
Удобен еластичен појас
Со висококвалитетен патент од брендот YKK
Брзо сушење и отстранување на влага
Оптимално вклопување благодарение на еластинот
Со рефлектирачки детали
Направено од 91% рециклиран материјал

материјал 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина