Шорц criso 1 roz

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

r

*Вграден џеб со патент во појас
*Удобен еластичен појас
Со висококвалитетен патент од брендот YKK Брзо сушење и отстранување на влага Оптимално вклопување благодарение на еластинот Со рефлектирачки детали Направено од 91% рециклиран материјал : 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

,

You may also like…