Хеланки crihel 2 црни мрежа

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага
интегриран џеб за половината за мобилен телефон
модерна должина на глуждот
оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

Материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

,