Хеланки crihel 2 плави

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага
интегриран џеб за половината за мобилен телефон
модерна должина на глуждот
оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

темно сина: функционални мрежести влошки за подобрување на циркулацијата на воздухот

Материјал

82% полиестер, 18% еластин
мрежа: 88% полиестер, 12% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,