Хеланки crihel 1 sar

590.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага

Рефлектирачки детали

Со практичен џеб со патент на задната страна

Со висококвалитетен патент од брендот YKK

Оптимално вклопување благодарение на еластанот (creora®)

Направено од 82% рециклиран материјал

Дополнителни информации

Големина