Хеланки crihel 1 lil

590.00 ден

Брзо сушење и отстранување на влага

Со висок струк за удобно вклопување

Вграден џеб за клучеви во појасот

Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

 

материјал

83% полиамид, 17% еластин

Големина

,