Попуст!
 

Хеланки за велосипед cripan1

990.00 ден 790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Пријатно мек и топол благодарение на загрубавата внатрешност
Интегрирана ергономска подлога за седишта COOLMAX®
Брзо сушење и отстранување на влага
Рефлектирачки детали
Со практичен џеб на ногата
Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

Дополнителни информации

Големина

, ,