Подлога за јога црна

490.00 ден

Исчисти
SKU: Подлога за јога црна Категории: , , , , , ,
 

Опис

 Меки, затоплувачки и издржливи 
- Може да се користи како подлога за јога 

Материјал - црна и 'рѓа: 100% полиестер

димензии прибл. Ш 150 х 200 см

Дополнителни информации

Големина