Попуст!
 

Подлога за вежбање YM-40

1190.00 ден 950.00 ден

 

Опис

Неговите димензии се 173cm x 61cm x 0,4cm. Може да се користи како пилатес и јога мат. Изработено од издржлив eva материјал. Може да се користи двострано. Лесно се чисти.