Подлога за вежбање 180x60cm*15mm VTR 389

1790.00 ден

ДЕЛТА 15 MM ЈОГА МАТ / ЈОГА душек
Големини на производи:
Висина: 180 см
Ширина: 60 ​​см
Дебелина: 15 мм
Delta Fitness Mat е дизајниран да правите разни вежби на подот удобно и поддржано без непријатност.
Пилатес, јога, вежбање и аеробик итн. Ви овозможува побезбедно и поудобно да ги правите движењата без да се лизгате додека правите спортски активности.
Благодарение на практичното ременче за грб, можете лесно да го носите каде и да посакате.
Откако ќе ја завршите спортската активност, можете да го завиткате и да го завиткате со практичниот ремен за заден дел и да го чувате на начин што зазема малку простор.
Грубата структура на долниот ѓон го спречува лизгањето на подлогата додека ги правите вашите вежби.
Тој е издржлив и долготраен.
Погоден е за колективна употреба во спортски и фитнес сали.