Машка функционална блуза Criblu 02

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Maшка блуза наменета за сите  спортски активности

*Оптимално вклопување и димензионална стабилност  благодарение на влакната LYCRA

*брзо се суши, рефлексивни детали

*мажетни со дупки за палецот

Материјал 91% полиестер 9 % еластин

Дополнителни информации

Боја

Брендови

Големина

, , ,