Машка функционална блуза criblu 02

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Maшка блуза наменета за сите спортски активности
*Оптимално вклопување и димензионална стабилност благодарение на влакната LYCRA
*брзо се суши, рефлексивни детали
*мажетни со дупки за палецот
Материјал 91% полиестер 9 % еластин

Дополнителни информации

Боја

Брендови

Големина

, , ,