Машка блуза criblu2

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

*Пријатно мека и затоплувачка

*Брзо сушење и отстранување на влага

*Спортска стоечка јака со патент и штитник за брадата

*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

 

материјал

 

93% полиестер, 7% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,