Машка блуза criblu2

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

*Пријатно мека и затоплувачка
*Брзо сушење и отстранување на влага
*Спортска стоечка јака со патент и штитник за брадата
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

материјал

93% полиестер, 7% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,