Попуст!
 

Маица crimai 3 zel

490.00 ден 345.00 ден

Исчисти
 

Опис

Спортски, фит, модерен – идеален за сите  трчање, за тренинзи и тренинзи

Дише, брзо се суши и оптимална регулација на влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL

Рефлектирачки детали

оптимална регулација на влага преку TOPCOOL® функционални влакна, оптимална регулација на влага преку хидрофилна завршница, Функционални мрежни влошки за подобрена циркулација

Материјал зелено: 100% полиестер

 

Дополнителни информации

Големина