Маица crimai 3 tir

490.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

*CRIVIT® машка функционална маица со рефлектирачки детали карактеристики *Брзо сушење и отстранување на влага *Рефлектирачки детали Со тркалезно деколте

*Направено со 100% рециклиран материјал

материјал 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,