Попуст!
 

Маица crimai 3 start tr.

490.00 ден 390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и регулирање на влагата

 

Својства – Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на хидрофилната завршница – Идеален за тренинзи и тренинзи –  оптимално вклопување благодарение на влакната LYCRA® – Црна: мрежести влошки за подобрен воздух циркулација

Дополнителни информации

Големина

, ,