Попуст!
 

Маица crimai 3 csi

490.00 ден 390.00 ден

 

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL® – идеални за тренинзи и тренинзи

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,