Попуст!
 

Маица crimai 3 crna

490.00 ден 345.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

Спортски, фит, модерена – идеална за трчање, и за тренинзи

Дише, брзо се суши и оптимална регулација на влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL
Рефлектирачки детали
Материјал зелено: 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина