Попуст!
 

Маица crimai 3 cr.pro

490.00 ден 390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Mаица лесна,тенка, прозирна
Брзо сушење и регулирање на влагата

Својства - Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на хидрофилната завршница - Идеален за тренинзи и тренинзи за подобрена циркулација на воздухот, оптимално вклопување благодарение на влакната LYCRA® а

Дополнителни информации

Големина