Попуст!
 

Маица crimai 3 c.lin

490.00 ден 345.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага

Идеална за сите спортски активности

Материја

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,