Попуст!
 

Маица crimai 3 big

490.00 ден 390.00 ден

Исчисти
 

Опис

поради функционалните влакна TOPCOOL®

Идеален за вашите спортски и рекреативни активности

Функционална плус големина маица

спортски, удобен крој

Материјали: 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина