Попуст!
 

Маица crimai 2 recycled

390.00 ден 310.00 ден

Исчисти
 

Опис

Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на влакната LYCRA®

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста

Направено од рециклиран материјал

Сертификат во согласност со глобалниот стандард за рециклирање

Црна: направена од 91% рециклиран материјал

Материјал

Црна: 91% полиестер (рециклиран), 9% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

,