Маица crimai 2 raz.

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

Оптимално вклопување благодарение на еластинот

Со тркалезно деколте

Брзо сушење и отстранување на влага

Материјал 91% полиестер 9 % еластин

Дополнителни информации

Големина

,