Попуст!
 

Маица crimai 2 cro

390.00 ден 310.00 ден

Исчисти
 

Опис

Идеален за тренинг

Брзо сушење и отстранување на влага

Опремен и димензионално стабилен благодарение на влакната LYCRA®

Црна маичка: функционална мрежа за оптимална вентилација

Материја

91% полиестер, 9% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

,