Попуст!
 

Маица crimai 2 вискоза

390.00 ден 310.00 ден

Исчисти
 

Опис

Во еко-одговорна вискоза

Мека и удобна

Опремен и димензионално стабилен благодарение на еластанот (LYCRA®)

Материја

95% вискоза (LENZING™ ECOVERO™), 5% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

,