Маица crimai 1 rozsa

290.00 ден

Исчисти
SKU: Маица crimai 1 rozsa Категории: , , , , ,
 

Опис

Рефлектирачки детали
Брзо сушење и отстранување на влага
Направено од 100% рециклиран материјал
Со тркалезно деколте

материјал

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина