Маица crimai 1 crop

290.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста

Со тркалезно деколте

Фуксија: модерен превртен раб напред

Оптимално вклопување благодарение на еластанот (creora®)

95% полиестер, 5% еластин (creora®)

Дополнителни информации

Големина