Маица crimai 1 croc

290.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста
Со тркалезно деколте
Фуксија: модерен превртен раб напред
Оптимално вклопување благодарение на еластанот (creora®)
Материјал

Црна: 82% полиестер, 18% еластин (creora®)

Дополнителни информации

Големина