Маица crimai 1 crla

290.00 ден

Исчисти
 

Опис

Направено од 100% рециклиран материјал

Брзо сушење и отстранување на влага

Иновативна технологија за ладење за оптимални перформанси

Maтеријал 100 % полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,