Маица crimai 1 bez

290.00 ден

Исчисти
 

Опис

Оптимално вклопување и стабилност на формата

голема слобода на движење поради враќањето на тркачот

 

материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,