Хеланки crihel 1 bord

590.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага

Вграден џеб за клуч на половината

Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на LYCRA®

Црна: модерни проѕирни ленти на телето

Материјал

82% полиестер, 18% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

, ,