Маица 69 грама burmai 1 neo

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Разновидна, сеопфатна функционална  маица за  секојдневни тренинзи и трчање по патека

Лесен, прилагоден крој за удобно чувство и оптимална слобода на движење

Удобно и ефикасно благодарение на меката, терморегулирачка ткаенина од микрофибер и вградените ракави кои не ви застануваат на патот

Материјал 92% полиамид  8%еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,