Ж.Блуза 3д Термо burblu 3

1190.00 ден

Исчисти
 

Опис

Блуза 3D термо 110g

* Користете го како прв слој против вашата кожа за да останете топла и сува: потта се евакуира додека топлината се задржува.

*Растегливиот, беспрекорен дизајн е издржлив и удобен, ергономски се вклопува на телото со нула иритација.

Екстра високото деколте ги штити чувствителните области од студени налети и снег, додека вградените Raglan ракави нудат локализирана компресија за дополнителна поддршка и свежина на бицепсите и подлактиците.

Дополнителни информации

Големина

,

You may also like…