Женска јакна crijak1

1390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Рефлектирачка јакна за оптимална видливост во темница
Континуиран патент со заштита на брадата
Странични џебови со копче за прицврстување


Со еколошки безопасна импрегнација
Водоотпорен горен материјал благодарение на третманот BIONIC-FINISH® ECO

Дополнителни информации

Големина

, ,