Попуст!
 

Женска јакна за дожд crijak1

1390.00 ден 990.00 ден

Исчисти
 

Опис

Ветер и водоотпорен со залепени шевови
    
    материјал

100% полиестер обложен со полиуретан

Дополнителни информации

Големина

, ,