Попуст!
 

Женска Софтшел јакна criblu 01

990.00 ден 792.00 ден

Исчисти
 

Опис

Јакна наменета за сите спортски активности
3-слој материјал кој е отпорен на ветер, ве одржува топло, и водоотпорен благодарение на технологијата BIONIC-FINISH (R) ECO

Материјал  100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Брендови

Големина